• Lizarran final ERDIETAN gaude
    FINALA HASTEAN ZUZENEKO EMISIOA HEMEN IKUSI AHALKO DUZUE.

    Goizeko ligillatik sailkatu direnek, arratsaldeko saioari hasiera eman diote La Bota elkartean hamen duzue 32 bikoteen zerrenda. Lizarrako frontoian geratu dita kontsolanteen txapelketan parte hartu nahi izan duten ligillako bigarren sailkatuak.HEMEN DUZUE FINAL ERDIAK JOKATZEN DIHARDUTENEN ZERRENDA.

    Laster ikusi ahal izango dituzue lehen argazkiak ondorengo loturan. Jarraipen zuzena egiten ari gara twiteretik @mustxapelketa eta #EHmus traolarekin. 

    FINAL ERDIAK (18:57etan EGUNERATUA)

    G 4 - LEGAZPI  - JOSEBA TELLERIA-JOSEBA GABILONDO

    G 7 - IBARRA - JABI REZOLA - ASIER ARISTONDO

    A 2  AMETZAGA  JOSE LUIS BASTIDA - NATXO RUIZ

    NG 19 - IRUÑA DONIBANE  - MIKEL GOÑI-DANI ZUNZARREN

    FINAL LAURDENAK (18:25etan EGUNERATUA)

    BN 7 - LARZABALE - UHART ANDONI – UHART PIERRE
    G 4 - LEGAZPI  - JOSEBA TELLERIA-JOSEBA GABILONDO

    BN 17 - BIDARAI  - IBAROLA DAVID - IBAROLA PAXCAL
    G 7 - IBARRA - JABI REZOLA - ASIER ARISTONDO

    A 2  AMETZAGA  JOSE LUIS BASTIDA - NATXO RUIZ
    G 22 - LASARTE - MIKEL BEGIRISTAIN - UNAI REBE

    NG 15 - IRUÑA ALDE ZAHARRA  - TIMOTEO ETXEBERRIA-JAIONE OTXANDORENA
    NG 19 - IRUÑA DONIBANE  - MIKEL GOÑI-DANI ZUNZARREN
     

    FINAL ZORTZIRENAK (17:30etan EGUNERATUA)

    A 2  AMETZAGA  JOSE LUIS BASTIDA - NATXO RUIZ
    A 10  MIRANDA  LUIS ALBERTO SALAZAR-JONI JIMENEZ
    B 3 - SONDIKA - ARKAITZ LARRAZABAL – JOSE LUIS HERNANDEZ
    BN 7 - LARZABALE - UHART ANDONI – UHART PIERRE
    BN 17 - BIDARAI  - IBAROLA DAVID - IBAROLA PAXCAL
    G 4 - LEGAZPI  - JOSEBA TELLERIA-JOSEBA GABILONDO
    G 7 - IBARRA - JABI REZOLA - ASIER ARISTONDO
    G 22 - LASARTE - MIKEL BEGIRISTAIN - UNAI REBE
    NG 2 - UHARTE ARAKIL - MIKEL RAZKIN-IBAI GORRITI
    NG 6 - ALTSASU  - PATXI ASTIZ-JAZINTO BENGOETXEA
    NG 8 - ARESO  - ANARTZ OLANO-LEIRE ANGULO
    NG 15 - IRUÑA ALDE ZAHARRA  - TIMOTEO ETXEBERRIA-JAIONE OTXANDORENA
    NG 19 - IRUÑA DONIBANE  - MIKEL GOÑI-DANI ZUNZARREN
    NG 21 - IRUÑA TXANTREA  - IÑAKI ARIZTEGI-IMANOL IRAGUI
    NG 23 - IRUÑA TXANTREA  - JESUS SUESCUN-MARIO ALVAREZ
    NG 30 - SUNBILLA  - JOSE MARI ARRETXEA-JOSE MARTIN AGIRRE

    FINAL HAMASEIRENAK

    A 1  AMETZAGA  OSWALDO DIAZ DE ZERIO - JON ALONSO
    A 2  AMETZAGA  JOSE LUIS BASTIDA - NATXO RUIZ
    A 6  AGURAIN   GARIKOITZ LAUZIRIKA – ENEKO MURGIONDO
    A 8  ZIGOITIA  JORGE VITERI-JABI BARREÑA
    A 10  MIRANDA  LUIS ALBERTO SALAZAR-JONI JIMENEZ
    A 12 - SARRIA - JUAN PABLO URIARTE – MIKEL EGILUZ
    A 16 - GASTEIZ  - OSKAR ALDA – JOSE RAMON PORTA
    B 3 - SONDIKA - ARKAITZ LARRAZABAL – JOSE LUIS HERNANDEZ
    B 11 - IBARREKOLANDA - AITOR VIVANCO JUEZ – ARKAITZ VIVANCO LLANOS
    BN 7 - LARZABALE - UHART ANDONI – UHART PIERRE
    BN 13 - AIHERRA  - MIMIHAGUE ERIC - MARTINON FREDERIC
    BN 17 - BIDARAI  - IBAROLA DAVID - IBAROLA PAXCAL
    G 4 - LEGAZPI  - JOSEBA TELLERIA-JOSEBA GABILONDO
    G 6 - LEABURU - IBAN AMONDARAIN-LONTXO GOIKOETXEAUNDIA
    G 7 - IBARRA - JABI REZOLA - ASIER ARISTONDO
    G 21 - LASARTE - BEÑAT ESNAOLA - XABIER ARTEAGA
    G 22 - LASARTE - MIKEL BEGIRISTAIN - UNAI REBE
    G 29 - USURBIL - ALBARO BRUÑO - JUSTO PULIDO
    G 30 - ZEGAMA  - JAUN PEREZ - DENIS PEREZ
    G 32 - ZIZURKIL - AITOR SAN SEBASTIAN - BEÑAT OLAZABAL
    L 11 - URRUÑA - AINCIAR MARTXELO – ERGUY CRISTIAN
    NG 2 - UHARTE ARAKIL - MIKEL RAZKIN-IBAI GORRITI
    NG 6 - ALTSASU  - PATXI ASTIZ-JAZINTO BENGOETXEA
    NG 7 - ARBIZU  - SERAFIN GARTZIANDIA-PELLO INSAUSTI
    NG 8 - ARESO  - ANARTZ OLANO-LEIRE ANGULO
    NG 15 - IRUÑA ALDE ZAHARRA  - TIMOTEO ETXEBERRIA-JAIONE OTXANDORENA
    NG 19 - IRUÑA DONIBANE  - MIKEL GOÑI-DANI ZUNZARREN
    NG 21 - IRUÑA TXANTREA  - IÑAKI ARIZTEGI-IMANOL IRAGUI
    NG 22 - IRUÑA TXANTREA  - JOSE ANGEL TORRES- EZTIEDER JACOISTI
    NG 23 - IRUÑA TXANTREA  - JESUS SUESCUN-MARIO ALVAREZ
    NG 30 - SUNBILLA  - JOSE MARI ARRETXEA-JOSE MARTIN AGIRRE
    NG 31 - TAFALLA  - ALFONSO LABAT-RAUL ESPINAL

    Flickreko galeria

    2019 LIZARRA Euskal Herriko XI. final nazionala

    2019, martxoak 16
    Nagusiak;
2019, abuztua
As. As. As. Ost. Ost. Lar. Ig.
   1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
       
Banerrak
Banerrak
Banerrak
Banerrak